IReportIT   Svetainės medis   Kontaktai   English
iReportIT product box
IReportIT
Techninė pagalba
D.U.K.
Atsiliepimai
Kontaktai

Kodėl iReportIT?

Atlikus tyrimą, paaiškėjo, kad teisines, konsultacines, reklamos, viešųjų ryšių, informacinių sprendimų ir kt. paslaugas teikiančios įmonės naudoja skirtingas priemones joms aktualiai informacijai valdyti. Vienos duomenis kaupdavo ir analizuodavo standartiniuose biuro programiniuose paketuose, tokiuose kaip MS Office, kitos naudojo priemones, kurių tiesioginė paskirtis buvo tik iš menkos dalies susijusi su norima atlikti veikla, trečios naudojo garsių gamintojų projektų valdymo programinę įrangą arba vietinių gamintojų informacinių technologijų (custom) sprendimus. Tačiau vieniems trūko centralizuoto duomenų valdymo, analizės įrankių ir funkcionalumo, kiti skundėsi naudojimosi programomis sudėtingumu ir per dideliu kiekiu nereikalingų galimybių.

Po pokalbių su įvairių sričių paslaugų verslo atstovais, susidarėme aiškesnį vaizdą, kokia turėtų būti programa, kad ja liktų patenkinti ir paprasti darbuotojai, ir paprastų darbuotojų darbą kontroliuojanti vadovybė. Žinoma, kuriant programą nemenką vaidmenį suvaidino ir mūsų, kaip e-sprendimų bendrovės, darbo su klientais patirtis. Atsižvelgę į išsakytus pasiūlymus ir pasitelkę savo patirtį, sukūrėme programą iReportIT, kuri apima būtiniausią standartinių projektų valdymo, personalo valdymo, ryšių su klientais valdymo ir laiko apskaitos programinių įrangų funkcionalumą. Prieš paleisdami šį produktą į rinką, įdiegėme programą keletai skirtingų paslaugų verslo sričių bendrovių ir suteikėme galimybę dirbti su realiais tų įmonių duomenimis mainais į vertingas pastabas. Į kai kurias iš jų buvo atkreiptas dėmesys tobulinant programą. Draugiška vartotojui, neperkrauta antraeilėmis funkcijomis iReportIT leidžia dirbti išmintingiau.

Idealiausiai šis produktas tinka įmonėms, kurios dirba su klientais valandinio darbo tarifo pagrindu. Kita vertus, programa puikiai tinkama ir kitokiu pagrindu su klientais dirbančioms bendrovėms. Ji naudojama ne tik duomenims apie klientus bei darbuotojus kaupti, projektams valdyti bei sąskaitoms išrašyti, bet ir kaip galingas analitinis įrankis, leisiantis geriau organizuoti komandinį darbą, racionaliai paskirstyti žmogiškuosius išteklius, kontroliuoti personalo darbo laiką, didinti produktyvumą ir t.t.